Firma Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior powstała w 2001 roku. Jej korzenie jak i doświadczenie sięgają znacznie wcześniej. Założyciel firmy Jacek Wiśniewski Senior, po ukończeniu studiów ogrodniczych na SGGW w Warszawie w zakresie uprawy roślin cebulowych, od 1980 roku rozpoczął produkcję cebul w gruncie i w szklarni. W roku 2001 podjął decyzję o konieczności dalszej specjalizacji w branży obrotu cebulami kwiatowymi. Tym samym powstała firma Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior, zajmująca się tylko sortowaniem i pakowaniem cebul. Firma obecnie dynamicznie się rozwija. Uzupełniając swoją działalność z Gospodarstwem Jacka Wiśniewskiego specjalizującym się w produkcji kwiatów doniczkowych z cebul kwiatowych takich jak np.:tulipan, narcyz, krokus.

Współpracujemy od wielu lat z firmami holenderskimi, belgijskimi, jak i polskimi. Dbamy o najwyższej jakości towar roślinny a także o wysoki standard naszych usług. Firma wciąż się rozbudowywuje, gdyż taka działalność wymaga dużych powierzchni logistycznych. Mimo, iż w sezonie intensywność rotacji jest bardzo duża , by móc zwiększyć sprzedaż , zabezpieczyć odpowiednie warunki składowania, pakowania, wydawania towaru powiększamy powierzchnie magazynowe i powierzchnie chłodnicze.

W 2016 roku firma przekształciła się z jednoosobowej działalności w spółkę z o.o. Z dalszymi planami przekształceń można się zapoznać w poniższym linku

Plan podziału

Zapraszamy do współpracy!

Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Zapoznaj się z polityką prywatności. Akceptuję